Αποφοίτηση Μαθητών Γυμνασίου Άνοιξης 2022

Αποχαιρετισμός στα παιδιά της Γ΄ τάξης του Γυμνασίου Άνοιξης
Μέσα σε μια πανηγυρική ατμόσφαιρα έγινε μια όμορφη εκδήλωση αποχαιρετισμού των μαθητών της Γ’ τάξης του Γυμνασίου Άνοιξης, στο χώρο του σχολείου, την Παρασκευή το πρωί στις 9:30.
Η εκδήλωση διοργανώθηκε από τη Διεύθυνση και το Σύλλογο Διδασκόντων σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου.
Ο Σύλλογος Γονέων του Γυμνασίου προσέφερε στα παιδιά της Γ΄ τάξης, που φέτος ολοκλήρωσαν τον κύκλο των σπουδών τους στο Γυμνάσιο, ένα μικρό ενθύμιο των δράσεων που είχαν ολοκληρωθεί την προηγούμενη χρονιά.
Ένας φάκελος αναμνήσεων που περιείχε κολάζ φωτογραφιών από εκδρομές των παιδιών, ομαδική φωτογράφηση και αναμνηστικός τίτλος .
Οι ευχές όλων των παρευρισκόμενων θα
ακολουθούν τους μαθητές που ανοίγουν τα φτερά τους για την επόμενη βαθμίδα , το Λύκειο , για καλή συνέχιση των σπουδών τους και επιτυχημένη σταδιοδρομία στην μετέπειτα ζωή τους !!!
Καλό καλοκαίρι και καλή ξεκούραση σε γονείς, καθηγητές και παιδιά !
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων Γυμνασίου Άνοιξης

Αφήστε ένα σχόλιο